top of page
חיפוש
  • תמונת הסופר/תלאה ברק

הום סטייג'ינג- הכנת הבית למכירה

עודכן: 1 בנוב׳ 2021

שיטה קיימת ופועלת באירופה וארה"ב והופכת את הבית שלך לנכס מכיר על מנת להגיע במינימום זמן למקסימום רווח

איך תכין את הדירה שלך לדייט עם קונה - שתמכר מהר ובמחיר מקסימלי ??
אתה אוהב אותה, עברתם הרבה יחד, אבל חייב להמשיך הלאה... כן זו הדירה שלך...
זוכר כשאתה יצאת לדייט ? התרחצת, התלבשת יפה, התבשמת והיית מושלם...
עכשיו אותו סיפור... הכל צריך להיות מושלם! כך תעשה זאת בעצמך...


10 החוקים להכנת הבית למכירה- שתוכלו לעשות ממש בעצמכם

כך מכינים את הבית למכירה והופכים אותו לנכס מכיר - הום סטייג'ינג :
נקיון וסדר - לסדר. זה הבסיס, להכניס לארונות , לקפל, לאוורר חדרים להרים תריסים, לתת תחושה של אויר ונקיון. ערימות כביסה מקופלות בארון, משחקי ילדים בארונות וקופסאות מסודרים, מיטות עם מצעים נקיים ומסודרים, רצוי בצבע לבן. רהיטים ישנים חבולים ושבורים להוציא או לשפץ.

תאורה- אור! והרבה! לפני שמגיעים קונים לראות את הבית, צריך להדליק את כל האורות בבית, גם בשעות היום.
למרות שכנראה תמכרו את הדירה, להתקין גופי תאורה יפים עכשוויים ומתאימים לסגנון הבית. (תוכלו לקחת אותם איתכם לבית החדש כמובן) ולפתוח את כל החלונות בבית, להסית וילונות, להכניס אור הביתה. (וילונות נקיים, כמובן).
צבע - לצבוע קירות ומשקופים מחדש. בגוונים בהירים ונטרליים, לטפל בכל סימני העובש, ציורי ילדים, וסימני ידיים.
צבע חדש נותן תחושה של נקיון, מאד חשוב בדירה למכירה.
עומס- ריבוי אלמנטים, כמו ריהוט, תמונות, כריות, צעצועים ועוד, נותן תחושה של חוסר במקומות אכסון - צריך לצמצם פריטים מוצגים, ניתן להכניס לקופסאות אכסון ולהכניס לארונות. ניתן להיעזר בשירות סידור בתים שיכול לעזור לכם לנפות את כל המיותר.
חוש ריח- הריח משפיע על תת המודע שלנו, לכן לקראת ביקור קונים פוטנציאליים בכדי ליצור תחושה של בית נעים ולטובתנו, שלא לדבר על נקיון חדרי הרחצה, רצוי להכניס לתנור עוגה או עוגיות לאפיה או אפילו רק תפוח עם מקל קינמון בתוכו... הריח הזה תמיד יגרום לחיוך אצל כולם :)
חדרי רחצה - נקיון וריח טוב! נרות וצמחייה מלאכותית גם מאד מוסיפים ומראה גדולה ונקייה שמגדילה את חדר הרחצה. מגבות נקיות לידיים, ושטיחון לרגלי המקלחון / אמבטיה. לרכז את כל בקבוקי השמפו בכלי אחד ומסודר.
חלונות - חלונות נקיים, כמו כן, דרך החלון נראה נוף לפעמים פחות נעים, לכן וילון מתקרה עד ריצפה לבן/שקוף מתנפנף תמיד נעים ומרכך יכול לטשטש את הנראה מעבר, וילון גם מרכך את הקווים של מסגרת האלומיניום של החלון שהרבה פעמים מאד כהה. ניתן לשלב גם אדניות פרחים צבעוניים.
רהיטים - 1.חוק הצמצום חל פה, לא לצריך להיות רהיט בכל פינה, כמה שפחות יותר טוב.
2. אם מצב הרהוט שלכם לא טוב, כתמים, לכלוך, שבור וכד' ניתן לרכוש כבר ריהוט חדש שיוכל המשיך איתכם הלאה לבית החדש, כמובן לקחת בחשבון את הגודל שיתאים לשתי הדירות. לזכור שעומס גורם לתחושה של חלל קטן, כי רואים פחות רצפה וקירות.
ככל שיראה יותר "ריק" - יותר טוב למכירה.

צמחיה- להוסיף כדים עם צמחיה, אדניות בחלונות, הירוק מרגיע ומחבר לטבע, גם אותם תוכלו לקחת יחד איתכם הלאה לביתכם החדש.
מטבח - זה הזמן לנקות את דלתות הארונות מטבח והחיפוי קיר, כמו כן לתקן את המגירה ששבורה כבר שנתיים... קחו בחשבון שקונים רבים רוצים לפתוח ארונות... השיש צריך להיות נקי וריק כמעט לחלוטין, שוב לתחושת מרחב של משטח העבודה.
אפשר להחליף ידיות של הארונות לריענון עיצובי, ובמקרה ממש גרוע של מטבח כהה אפשר לצבוע את חזיתות הארון בגוון בהיר, מדובר על עלות של כ 3000-5000 ש"ח ובסוף המטבח עלול להיות לקלף
שבזכותו ימכר הבית!

דקורציה / אקססוריז - וילונות, כריות, מפות, שטיחים, טפטים, אביזרי נוי, עציצים, וכל הפרטים הקטנים שעושים את ההבדל, כמובן בעדינות ולא בכמות.

החוק אומר-לקבלת תשואה של 7-10% מערך הנכס יש להשקיע לא יותר מ 1-2 % מערך הנכס.
אם תרגיש צורך בעזרה מקצועית נשמח לעמוד לרשותך, תרגיש בנח לטלפן או להשאיר פרטים באתר ליצירת קשר 0543183123 LEABVD@GMAIL.COM
נעזור לך לעבור את התהליך ברוגע ומקצועיות


2 צפיות0 תגובות
bottom of page